Експрес машина за кафе ama® Ambra S18 Продажба -22%
ден 7,000.00ден 9,000.00

Ambra S18 комбинира модерен дизајн со компактна големина и леснотија на користење. Со автоматско раздвојување на пијалоците со само едно едноставно дејство се постигнува совршен пијалок.

Експрес машина за кафе ama® Ambra S18
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading