ama® Barista CLASSIC
ден 990.00


Информации за пакување
Нето тежина на пакувањето 1 кг
Други забелешки
Рок на употреба 18 Месеци
Земја...

ama® Barista CLASSIC
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading