ден 200.00

Една кутија: 10 капсули х 8g
Еден пакет: 96 кутии


--
DECAFFEINATO
Направено од мешавина од Арабика и Робуста карактеризирано со фин и нежен вкус на деликатна арома, обезбедува ист полн вкус на обично кафе.
Може да...

ama® Decaffeinato
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading