ama® Set Box 24
ден 2,000.00

Совршен начин за прикажување на комплетната палета на Pro капсули. Кутијата има капацитет од 26 капсули. Внатрешноста на капакот прикажува визуелен изглед на целосниот опсег на ама.
• Се испорачува без капсули.

ama® Set Box 24
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading