ден 200.00

Една кутија: 10 капсули х 8g
Еден пакет: 96 кутии


--

 


SOPRANO

Внимателниот избор и извор на кафе помагаат да се создаде чисто Арабика еспресо со слатка и суптилна арома.
Со својата намалена...

ama® Soprano
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading