Пластични лажици 50 парчиња
ден 50.00

Опис:
Лажица поединечно завиткана во пластика.

Пакување:
Пакети од 50 поединечно завиткани лажици/стапчиња.


Пластични лажици 50 парчиња
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading