ден 4,200.00

Европска награда за дизајн на производи™ 2018 победник Со својата компактна големина и интелигентен дизајн, новата IRIS ќе додаде допир на елеганција на вашата пауза за кафе. Достапен во четири ексклузивни трендовски бои, ќе уживате во кафе или вкусен топол...

Iris S27
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading