Noemi S24
ден 9,500.00

Тежина: 4 кг
Димензии: 155 x 270 x 360 mm
Напон: 220-240V, 50/60 Hz, 1250 W
Притисок на пумпата: Макс 15 бари
Резервоар за вода: 1 л
Сад за капсули: 8 капсули


--

Леснотијата на користење и малата големина го прават апаратот Noemi погоден за...

Noemi S24
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading