ден 9,900.00

Технички спецификации:

  • Напојување: 220-240V / 50/60Hz / 950W
  • Димензии (Ш x Д x В во мм): 220 x 332 x 290
  • Тежина: 5 кг
  • Бојлер: нерѓосувачки челик
  • Приклучок за...

Nautilus S06
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading