ama® Шеќер 50 парчиња
ден 50.00

Сакајќи да го направиме секој ваш момент сладок, ние го произведуваме и снабдуваме најквалитетниот шеќер за локалниот и странскиот пазар. 


тип на пакување
INTERNATIONAL XS S M L XL XXL XXXL
EUROPE 32 34 36 38 40 42 44
US 0 2 4 6 8 10 12
CHEST FIT (INCHES) 28" 30" 32" 34" 36" 38" 40"
CHEST FIT (CM) 716 76 81 86 91.5 96.5 101.1
WAIST FIR (INCHES) 21" 23" 25" 27" 29" 31" 33"
WAIST FIR (CM) 53.5 58.5 63.5 68.5 74 79 84
HIPS FIR (INCHES) 33" 34" 36" 38" 40" 42" 44"
HIPS FIR (CM) 81.5 86.5 91.5 96.5 101 106.5 111.5
SKORT LENGTHS (SM) 36.5 38 39.5 41 42.5 44 45.5
ama® Шеќер 50 парчиња
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading