Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Premium box 96

2.100,00 ден

Интенсо е вистинската италијанска капсула, со силен и јасен вкус. Станува збор за полно и импозантно кафе со лесна ароматична нијанса. Мешавина од азиска робуста со силен и јасен карактер, засладена со Арабика која додава и ја подобрува аромата. Идеален за добивање на потребната енергија.

Нема на залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

96 капсули

капсули

8г кафе

СПОДЕЛИ

ama® capsule Premium box 96

2.100,00 ден

Нема на залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0