Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® ciocaffe – cappucino

Печени зрна кафе покриени со млечно чоколадо. ama® CioCaffe е дозата на кофеин што можете да ја земате во секое време.

Дополнителни информации
бренд

Состојки

Шеќер, какао путер, какао во прав, печени зрна кафе (9%), емулгатори, соја летицин, згуснувач: сируп од багрем, ароматизатор (какао мин. 55%)

Просечна хранлива вредност на 100 гр

Нутритивни вредности: 546 Kcal / 2276 Kj
Протеини: 6,1 гр
Јаглехидрати: 56 гр
Маснотии: 32 гр

Пакување

25 гр

СПОДЕЛИ
Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 1