Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® Капсули Nespresso Decaff

180,00 ден

Еспресо кафе без кофеин, со целосен и мазен вкус, кој ја зачувува живата арома на кафето, благодарение на намалената содржина на кофеин, не повеќе од 0,1%. Погоден за Nespresso Original машини.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

капсули

5.5г кафе

СПОДЕЛИ

ama® Капсули Nespresso Decaff

180,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 4

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА