Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® Premium мелено кафе

Печено и мелено кафе.
Погоден за еспресо машини со лажица, филтер, Мока и француска преса.
Силна, со полно тело и кремаста мешавина од кафе. Со вкус збогатен со силна и избалансирана арома.

Дополнителни информации
бренд

пакување

250 гр

СПОДЕЛИ
Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 10