Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Сет од 50 картонски чаши, шеќер и лажички

150,00 ден

Сет картонски чаши, шеќер и лажици, за еднократна употреба. Прилагодлив за канцеларии и домови, овозможувајќи практичност додека го консумирате вашето кафе.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

50 парчиња

СПОДЕЛИ

Сет од 50 картонски чаши, шеќер и лажички

150,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА