ден 200.00

Eдна кутија: 10 капсули х 8g
Eден пакет: 96 кутии


--
PREMIUM

Кафе за познавачите т.е љубителите на кафе благодарение на нејзината убава арома, ниска киселост и чоколадниот вкус. Премиум еспресото е силно кафе, кое доаѓа од централниот регион на Јужна...

ama® Premium
- +
translation missing: mk-MK.general.search.loading