Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Cacao

250,00 ден

Вкусен пијалок со какао кој се консумира индивидуално во секој момент од денот, за да се ужива таков каков што е, во идеална количина од 80-90 мл.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

капсули

15г какао

СПОДЕЛИ

ama® capsule Cacao

250,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА