Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Ethiopia

270,00 ден

Избравме врвни извори со врвен квалитет за да создадеме мешавина од моно потекло за вас.
Од падините на етиопските висорамнини, се раѓа 100% Арабика кафе со интензивен мирис, нежен вкус и полно тело, со ноти на овошје и агруми.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

СПОДЕЛИ

ama® capsule Ethiopia

270,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 6

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА