Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Decaff

220,00 ден

Декафеинато е еспресо кафе без кофеин, создадено од мешавина на Арабика и Робуста и се карактеризира со убав вкус и деликатна арома, но со сигурност на истиот вкус на нормално кафе со кофеин. Да се ​​ужива во секое време благодарение на ниската количина на кофеин, која не надминува 0,1%.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

капсули

8г кафе

СПОДЕЛИ

ama® capsule Decaff

220,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА