Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Soprano

220,00 ден

Од внимателниот избор на потекло, се раѓа целосно Арабика еспресо кафе со слатка и нежна арома. Благодарение на намалената содржина на кофеин, станува идеален придружник за секаков вид пријатен одмор.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

капсули

8г кафе

СПОДЕЛИ

ama® capsule Soprano

220,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА