Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Intenso

220,00 ден

Интенсо е вистинската италијанска капсула, со силен и јасен вкус. Станува збор за полно и импозантно кафе со лесна ароматична нијанса. Мешавина од азиска робуста со силен и јасен карактер, засладена со Арабика која додава и ја подобрува аромата. Идеален за добивање на потребната енергија.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

капсули

8г кафе

СПОДЕЛИ

ama® capsule Intenso

220,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА