Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® capsule Premium

220,00 ден

Премиум е еспресо кафе за познавачите на кафето, благодарение на неговата фина арома, ниската киселост и чоколадниот вкус што го остава зад себе. Премиум е капсула со силен вкус на кафе од американско-јужноцентралниот регион, со пријатен баланс на ароми. Да се ​​ужива во текот на денот благодарение на ниското ниво на кофеин.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

10 капсули

капсули

8г кафе

СПОДЕЛИ

ama® capsule Premium

220,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 0

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА