Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® iced coffee Cappuccino

80,00 ден

ama® iced coffee Cappuccino е вашето омилено ладно кафе. Добивате задоволство од кафе и енергија во лименка. 100% е Арабика и се подготвува со делумно обезмастено млеко.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

250 мл

состојки

75% млеко со 1,0% масти, 19% кафе (вода, екстракт од кафе, екстракт од кафе без кофеин), шеќер, згуснувачи E460, E466, E407, стабилизатор E332, ароматичен карамел, вкус, сол.

СПОДЕЛИ

ama® iced coffee Cappuccino

80,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 10

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА