Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® iced coffee Macchiato

80,00 ден

Ладното кафе, подготвено со млеко со малку маснотии и богато со кофеин, обезбедува енергија и задоволство пред секоја исцрпувачка физичка активност со само 54 kcal.

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

250 мл

состојки

75% млеко со 1,0% маснотии, 19% кафе (вода, екстракт од кафе, екстракт од кафе без кофеин), шеќер, згуснувачи E460, E466, E407, стабилизатор E332, ароматична карамела, арома, сол.

СПОДЕЛИ

ama® iced coffee Macchiato

80,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 10

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА