Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Шоља ama® collection

Специјална колекција составена од две порцелански шољи со чинија, која доаѓа со уникатен дизајн, давајќи му на вашиот ден боја и разновидност на сликата за да уживате во кафето во поинаква перспектива.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Дополнителни информации
бренд

пакување

2 парчиња, 6 парчиња

СПОДЕЛИ
Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 10