Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Силиконска чаша ama®

Комплет од две порцелански чаши кои благодарение на надворешната силиконска обвивка овозможуваат намалување на топлината во вашите раце. Практичен и модерен дизајн комбиниран во компактен квалитет и разновидност на бои го прави да му даде уште повеќе вкус на вашето кафе.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Дополнителни информации
бренд

пакување

2 парчиња

боја

Бело, Кафеаво, Виолетово

СПОДЕЛИ
Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 10