Подгответе се! Почнувајќи од 1 март, ја отвораме нашата онлајн продавница. Купувајте удобно од каде било, во секое време. Останете со возбудливи понуди! Затвори

FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

ama® Barista Premium

1.250,00 ден

Составено од најдобриот избор на кафиња Арабика од Јужна и Латинска Америка, со лесен допир на Робуста од Азија. Балансирана, кремаста и со лесна киселост која ја истакнува сладоста на кафето и останува на непцето долго откако сте уживале

На залиха

Дополнителни информации
бренд

пакување

1000 гр

Опис
Интензитет Strenght 1
Киселост Strenght 2
Горчина Strenght 1
Тело Strenght 4

Потекло

Ова кафе е составено од Арабика кои доаѓаат од внимателен раст посветен на Бразил, Колумбија и Хондурас, но и со баланс на Робуста од Виетнам, правејќи го кафето кремасто и полно.

Печење

Лесното и еднолично печење на кафето овозможува униформен, сладок вкус и го истакнува чоколадниот вкус што го карактеризира.

СПОДЕЛИ

ama® Barista Premium

1.250,00 ден

На залиха

Можеби ќе сакате..

КОШНИЧКА 0

ПРЕГЛЕДАНО 7

Додадено во листата на селекција! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЕЛЕКЦИЈАТА